بانک کتاب سیب ترش

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی سیب ترش


لطفاً قوانین و شرایط خرید از فروشگاه آنلاین سیب ترش را تا انتها بخوانید. با استفاده از این وب سایت و تایید خرید شما موافقت خود را با قوانین استفاده از آن را اعلام می کنید. قوانین خرید اینترنتی از این فروشگاه بطور متناوب بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش از وب سایت مطلع گردند. استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که فروشگاه در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت۱.مشتریان با اطلاع و آگاهی کامل از قوانین و مقررات سامانه خرید اینترنتی و در چارچوب آن اقدام به خرید می‌کنند.
۲. شخص خریدار ابتدا از طریق سایت و آگاهی کافی نسبت انتخاب محصول اقدام می نماید.
۳. آدرس خریدار بعنوان محل دریافت محصول تلقی گردیده و عواقب درج اشتباه آدرس به عهده خریدار می باشد.
۴. فروشنده، هیچ مسئولیتی در قبال عدم دسترسی خریدار به آدرس ثبت شده خریدار را ندارد، لذا در هنگام ثبت آدرس در موقع سفارش نهایت دقت را در معتبر بودن آن مبذول فرمائید.
۵. مشتریان با اطلاع کامل از قیمت و نوع کالای عرضه شده اقدام به خرید کرده است.
۶. در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای سیب ترش وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن تعدادی از کتاب ها روی سایت وجود دارد.
۷. هزینه ارسال بسته به میزان خرید برای مشتریان برطبق تعرفه های پست ارسال می شود.
۸. امکان مرجوع یا تعویض محصول وجود ندارد بنابر این خریدار می بایست در انتخاب محصول نهایت دقت را مبذول داشته باشد.
۹. فروشنده پس از تایید پرداخت از بانک محصول به آدرس ثبت شده خریدار ارسال می‌گردد.
۱۰. در صورت عدم موجودی یک محصول به تعداد درخواستی سایت بصورت اتوماتیک از فروش آن جلوگیری می نماید و در صورتیکه پس از پرداخت تعداد محصول درخواستی به اندازه مورد نیاز موجود نباشد، دستور برگشت وجه پرداختی به صورت اتوماتیک به بانک داده خواهد شد.
۱۱. پس از سفارش خریدار موظف است که اطلاعات خرید خود را در محلی یاداشت نموده تا در مراحل پیگیری و یا بروز اشکال بتواند از آن اطلاعات استفاده نماید. (اطلاعات لازم شامل شماره پیگیری بانک، تاریخ و زمان پرداخت، ایمیل ثبت شده، نوع و تعداد محصول درخواستی، شماره سریال و شناسه کاربری) – عملیات خرید پس از انتخاب محصول و پرداخت از طریق درگاه بانک و دریافت محصول به اتمام می رسد.
۱۲. فروشگاه می‌تواند کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند. در پایان اینجانب با مطالعه بندهای فوق و آگاهی کامل از مقررات خرید اینترنتی و پذیرش تمامی شرایط و مقررات مذکور به خرید الکترونیکی اقدام نموده و در آینده هرگونه اعتراض به موارد ذکر شده را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.
با ثبت سفارش در سایت می‌توانید از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید قبول سفارشات همان روز قبل از ساعت ۱۶ دریافت شده و طی ۶ ساعت آینده بسته تحویل شما عزیزان می گردد.همچنین سفارشاتی که پس از این بازه زمانی ثبت گردد فردای آن روز پیگیری می شود.
با تشکر
مدیریت سیب ترش
فروشگاه
ستون کناری
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول

سبد خرید

خروج

ورود

خروج

اسکرول به بالا
اینستاگرام واتس آپ واتس آپ